Blikseminslagen zorgden zondagavond voor problemen op het spoor
19 mei 2024 om 21:30
< 1 min lezen

Blikseminslagen zorgden zondagavond voor problemen op het spoor

Op verschillende plekken zorgen blikseminslagen zondagavond voor problemen op het spoor. Zo is een boom naast het spoor bij het Drentse Emmen getroffen door de bliksem. Dit zorgt volgens spoorbeheerder ProRail voor een "onveilige situatie".

Tussen Emmen en Nieuw-Amsterdam is daardoor voorlopig geen treinverkeer mogelijk. De extra reistijd bedraagt meer dan een uur, meldt de NS.

Ook in Limburg zorgt het onweer voor treinproblemen. Daar heeft een blikseminslag geleid tot een overwegstoring waardoor er geen treinen kunnen rijden tussen Sittard en Susteren.

Over het oosten en het zuiden van het land trekken zondagmiddag stevige onweersbuien. In de provincies Overijssel, Gelderland, Noord-Brabant en Limburg geldt tot 20.00 uur code geel.

Relevante artikelen

Alles van spoortransport
    • Spoortransport

    Drie weken lang minder treinen rond Schiphol

    Vandaag om 10:15
    • Spoortransport

    Treinverkeer tussen Den Bosch en Geldermalsen hersteld

    Vandaag om 08:45