Maatregelen verkeersdrukte rond Nieuwegein
27 augustus 2024 om 12:29
< 1 min lezen

Maatregelen verkeersdrukte rond Nieuwegein

Tot en met 30 september 2024 voert Rijkswaterstaat onderhoud uit aan de A2 tussen knooppunt Oudenrijn (Utrecht) en knooppunt Everdingen. Daarvoor wordt de A2 op verschillende momenten in zuidelijke richting afgesloten. Daarover bericht de gemeente Nieuwegein.

Afgelopen weekend hebben veel mensen overlast ervaren van de verkeersdrukte die daardoor ontstond in en rondom Nieuwegein. Om te zorgen dat niet nog eens zo veel overlast ontstaat hebben Rijkswaterstaat en de gemeente Nieuwegein extra maatregelen afgesproken.

Omleidingsroutes 

Rijkswaterstaat wil met die maatregelen zorgen dat het verkeer op de omleidingsroutes blijft en kan doorstromen. De drukte in de stad wordt de komende weekenden elk uur in de gaten gehouden.

Door: Nationale Transportgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van wegtransport
    • Wegtransport

    Celstraf voor doodrijden 14-jarig meisje met vuilniswagen

    Vandaag om 15:05
    • Wegtransport

    Tachtig teruggeroepen fietsen van Bakfiets.nl hebben nieuw frame

    Vandaag om 14:07

Aankomende evenementen

01 Oct
Scheepsmotoren Event 2025: De toekomst van scheepsaandrijving
  • Zuid-Holland
07 Oct
ERTMS Congres 2025
  • Utrecht
02 Nov
Maritime Awards Gala
  • Zuid-Holland