Station Rotterdam Centraal in winterstemming
15 november 2024 om 08:21
< 1 min lezen

Station Rotterdam Centraal in winterstemming

Duizenden ledlampjes zorgen voor winterse sferen op Rotterdam Centraal. Vooral een verlichte blauwe beer van vier meter hoog springt er in het oog. Het is de derde keer dat deze beer te bewonderen is op station Rotterdam Centraal, waar reizigers tot medio februari kunnen genieten van de winterverlichting. Dat meldt NS.

Donderdag 14 november 2024 werd met een druk op de knop en een optreden van de Grand Central Queens met Ruxy Bonaparte, geflankeerd door kerstfeeën Queen Dolly en Queen Kaylee, het startsein gegeven voor het ontsteken van de winterverlichting op Rotterdam Centraal. Tegelijk met het ernaast gelegen Groot Handelsgebouw ging om 17.15 uur de feestverlichting aan. 

Andere stations

Behalve Rotterdam Centraal worden Den Haag Centraal en Hollands Spoor, Rijswijk en Delft en andere stations in het land in winterstemming gebracht.

Relevante artikelen

Alles van spoortransport
    • Spoortransport

    ProRail: treinen Utrecht-Den Haag rijden deze middag weer normaal

    Vandaag om 14:40
    • Spoortransport

    Minder treinen tussen Utrecht en Den Haag om defecte bovenleiding

    Vandaag om 08:15

Aankomende evenementen

18 Sep
Raildagen 2025
  • Landelijk
19 Sep
Career Experience voor de luchtvaart- & reisindustrie
  • Zuid-Holland
01 Oct
Scheepsmotoren Event 2025: De toekomst van scheepsaandrijving
  • Zuid-Holland