Spitstrein gaat weer rijden tussen Harderwijk en Amersfoort
23 januari 2025 om 11:14
< 1 min lezen

Spitstrein gaat weer rijden tussen Harderwijk en Amersfoort

Met ingang van maandag 7 april 2025 rijden tussen Harderwijk en Amersfoort weer extra treinen tijdens de spits. Vanaf die dag rijden elke week van maandag tot en met donderdag drie extra treinen in de ochtend- en avondspits. Er is een tussenstop in Nijkerk. Dat meldt NS.

Tijdens de ochtendspits vertrekken opnieuw drie extra treinen vanaf Harderwijk naar Amersfoort. In de middagspits is dat andersom: dan rijden drie treinen van Amersfoort naar Harderwijk.

Feestje

Irma Winkenius, regiodirecteur Randstad Noord: ‘Ik ben heel blij dat we de spitstrein kunnen herintroduceren. Deze treinen hebben een grote meerwaarde voor reizigers in de omgeving. Gelukkig kun je binnenkort weer sneller en comfortabel reizen tussen Harderwijk en de Randstad. Uiteraard gaan we er 7 april een feestje van maken.’

Relevante artikelen

Alles van spoortransport
    • Spoortransport

    ProRail: treinen Utrecht-Den Haag rijden deze middag weer normaal

    Gisteren om 14:40
    • Spoortransport

    Minder treinen tussen Utrecht en Den Haag om defecte bovenleiding

    Gisteren om 08:15

Aankomende evenementen

18 Sep
Raildagen 2025
  • Landelijk
19 Sep
Career Experience voor de luchtvaart- & reisindustrie
  • Zuid-Holland
01 Oct
Scheepsmotoren Event 2025: De toekomst van scheepsaandrijving
  • Zuid-Holland