Onderzoek Corendon: bijna helft reizigers boekt zomervakantie minstens maand van tevoren
28 januari 2025 om 11:56
< 1 min lezen

Onderzoek Corendon: bijna helft reizigers boekt zomervakantie minstens maand van tevoren

Recent klantenonderzoek van reisorganisatie Corendon, waaraan twintigduizend mensen deelnamen, wijst uit dat reizigers weer vroeger hun zomervakantie vastleggen. Meer dan veertig procent van de respondenten boekt deze vakantie minimaal zes maanden van tevoren. Dat meldt Corendon.

De belangrijkste redenen voor vroeg boeken zijn gemak en prijs. Zo geeft 32% van de deelnemers aan dat ze vroeg boeken omdat ‘het dan maar geregeld is’ en doet 31% dit vanwege lagere prijzen. 

Zonnige bestemmingen populair

De meest gekozen bestemmingen voor vroegboekers zijn deze zomer Turkije (35%), Griekenland (28%) en Spanje (16%). Ook vliegtijden spelen bij het boeken een rol: 81% van de reizigers heeft een voorkeur voor vertrek tussen 06.00 en 13.00 uur.

Relevante artikelen

Alles van luchtvaart
    • Luchtvaart

    KLM: grondpersoneel werkt weer, wel vertragingen komende dagen

    Gisteren om 15:08
    • Luchtvaart

    Schiphol verwelkomde meer reizigers tijdens zomermaanden

    Gisteren om 13:50

Aankomende evenementen

18 Sep
Raildagen 2025
  • Landelijk
19 Sep
Career Experience voor de luchtvaart- & reisindustrie
  • Zuid-Holland
01 Oct
Scheepsmotoren Event 2025: De toekomst van scheepsaandrijving
  • Zuid-Holland