Trucker overlijdt na flinke botsing met boom langs de snelweg
5 februari 2025 om 14:09
< 1 min lezen

Trucker overlijdt na flinke botsing met boom langs de snelweg

Een vrachtwagenchauffeur heeft een eenzijdige botsing met een boom vanmorgen niet overleefd. Hij reed rond 9.45 uur vanmorgen tegen een boom naast de N65 bij Biezenmortel in Noord-Brabant. Omdat de weg volledig ontoegankelijk is geworden door alle takken, is deze voorlopig in beide richtingen gesloten. Dit melden de Telegraaf en het Brabants Dagblad.

De bestuurder blijkt de controle over het stuur te zijn verloren, waarna hij tegen een boom knalde en bekneld kwam te zitten. De boom viel om. Ambulances waren al snel ter plekke, maar de man kwam vrijwel direct te overlijden. Omdat er een gaslek was, moest de brandweer een gebied van 50 meter rond het ongeval afsluiten en hulpverleners vragen om tijdelijk afstand te nemen.

Omleiding

Wegverkeer dat zich op de N65 bevindt of moet bevinden, wordt omgeleid via de A2 en A58, via Eindhoven. Naar verwachting blijft de weg nog uren dicht.

Relevante artikelen

Alles van wegtransport
    • Wegtransport

    Onderhoud Beerzerbrug van start: verkeershinder

    Gisteren om 16:15
    • Wegtransport

    Ongeval met scooterrijder en vrachtwagen in Sappemeer

    Gisteren om 15:30

Aankomende evenementen

03 Nov
ICT&Logistiek
  • Utrecht