Vertraging op A2 door kapotte vrachtwagen
18 februari 2025 om 09:03
< 1 min lezen

Vertraging op A2 door kapotte vrachtwagen

Een ongeval bij knooppunt Deil leidde vanochtend vanaf de afrit Veghel op de A2 van Den Bosch richting Utrecht voor een file van vele kilometers. Daar ging de rechterrijstrook dicht. Er stond een kapotte vrachtwagen. Dat meldt Omroep Brabant.

Tot 08.30 uur was de file maar liefst twintig kilometer lang. Dat zorgde voor ruim een uur vertraging. Het verkeer werd over de vluchtstrook langs de kapotte vrachtwagen geleid. Omstreeks 09.15 uur werd de afgesloten rijstrook vrijgegeven en nam de vertraging af.

N322

Vanwege de file op de A2 was het eveneens druk op de N322 van Nieuwendijk richting Zaltbommel. Hier stond voor de aansluiting met de A2 een file vanaf Zuilichem. Dat leidde tot ruim een halfuur vertraging.

Relevante artikelen

Alles van wegtransport
    • Wegtransport

    Heinenoordtunnel vanwege stroomstoring afgesloten voor verkeer

    Gisteren om 15:16
    • Wegtransport

    Focusflitser omgewaaid: meerdere flitsers tijdelijk uitgeschakeld

    Gisteren om 14:58

Aankomende evenementen

18 Sep
Raildagen 2025
  • Landelijk
19 Sep
Career Experience voor de luchtvaart- & reisindustrie
  • Zuid-Holland
01 Oct
Scheepsmotoren Event 2025: De toekomst van scheepsaandrijving
  • Zuid-Holland