Privium ExpressLounge op Eindhoven Airport officieel geopend
13 maart 2025 om 07:31
< 1 min lezen

Privium ExpressLounge op Eindhoven Airport officieel geopend

Op Eindhoven Airport is deze week de Privium ExpressLounge geopend. Deze lounge bevindt zich op de eerste verdieping, naast de vestiging van Starbucks. Privium Plus-leden en andere reizigers kunnen hier in een comfortabele omgeving werken, ontspannen en genieten voordat hun reis begint. Dat meldt Schiphol.

De Privium ExpressLounge is elke dag geopend van 05.30 tot 21.00 uur en biedt plek aan zestig gasten. De lounge is voorzien van een bel- en werkcabine en diverse (zakelijke) faciliteiten. De eerste Privium Lounge werd in 2008 geopend op Amsterdam Airport Schiphol.

Voordelen

Behalve toegang tot de lounge profiteren Privium-leden op Eindhoven Airport van Fast Track, waarmee zij sneller door de securitycontrole kunnen. Ook reizigers zonder Privium-lidmaatschap kunnen tegen extra betaling gebruikmaken van zowel de Privium ExpressLounge als Fast Track. 

Relevante artikelen

Alles van luchtvaart
    • Luchtvaart

    KLM schrapt weer tientallen vluchten op dag actie grondpersoneel

    Vandaag om 12:00
    • Luchtvaart

    Primeur op Schiphol: proef met waterstofvoertuigen

    Vandaag om 06:50

Aankomende evenementen

18 Sep
Raildagen 2025
  • Landelijk
19 Sep
Career Experience voor de luchtvaart- & reisindustrie
  • Zuid-Holland
01 Oct
Scheepsmotoren Event 2025: De toekomst van scheepsaandrijving
  • Zuid-Holland