Den Haag Centraal: vier sporen weer open
Goed nieuws voor reizigers van Den Haag naar Gouda (en vice versa): sinds gister zijn de sporen 5 tot en met 8 van Den Haag Centraal weer open. Dat meldt ProRail.
Na elf dagen rijden de treinen hier weer volgens de normale dienstregeling. Reizigers reizen nu soepeler het station in en uit. De sporen 5 tot en met 8 liggen in het midden van het emplacement van Den Haag. In een halfjaar tijd werden de sporen en bijbehorende infra over een lengte van 900 meter helemaal vernieuwd en perrons aangepast. Het treinverkeer maakte intussen gebruik van de andere sporen.
Werk aan de winkel
Intussen wordt nog hard doorgewerkt aan de sporen 1 tot en met 4. Over een week zijn ook deze sporen richting Rotterdam klaar voor de toekomst.