Dak TNT-loods in Duiven stort in, sneeuw lijkt veroorzaker
11 februari 2021 om 11:45
< 1 min lezen

Dak TNT-loods in Duiven stort in, sneeuw lijkt veroorzaker

Op een industrieterrein in Duiven is vanochtend het dak van de loods van pakketvervoerder TNT ingestort. Vermoedelijk oorzaak is het zware gewicht van de sneeuw die op dak drukte. In het gebouw waren bij het begeven van het dag geen medewerkers aanwezig. Dit meldt De Stentor.

Na het instorten van het dak werden hulpdiensten ingeschakeld. Eenheden van de brandweer, politie en ambulance werden opgeroepen. Ook kwam een traumahelikopter ter plaatste omdat het niet zeker was of er nog mensen in het pand waren, zo laat een woordvoerder van de Veiligheidsregio Gelderland-Midden aan de krant weten.”

Onderzoek

Inmiddels is begonnen met het opruimen. Ook wordt onderzoek gedaan naar de oorzaak van het ongeluk. Volgens de woordvoerder staat het nog niet vast dat het dak bezweken. “Maar kan het heel goed dat de forse laag sneeuw te zwaar is geweest en dat het dak deze niet heeft kunnen dragen.”

Door: Nationale Transportgids

Relevante artikelen

Alles van wegtransport
    • Wegtransport

    Maatregelen getroffen wegens harde wind

    Gisteren om 15:38
    • Wegtransport

    Vrachtwagen met kraan in de sloot op Westerscheldetunnelweg (N62)

    Gisteren om 14:18

Aankomende evenementen

18 Sep
Raildagen 2025
  • Landelijk
19 Sep
Career Experience voor de luchtvaart- & reisindustrie
  • Zuid-Holland
01 Oct
Scheepsmotoren Event 2025: De toekomst van scheepsaandrijving
  • Zuid-Holland