Politie zoekt getuigen van dodelijk ongeluk A13
20 augustus 2020 om 09:27
< 1 min lezen

Politie zoekt getuigen van dodelijk ongeluk A13

De politie is op zoek naar de vrachtwagenchauffeur die in de nacht van maandag op dinsdag langs een ongeluk reed op de A13. Bij dit ongeluk kwam een 37-jarige man uit Den Haag om het leven toen hij wilde helpen bij een ander ongeval. Dit meldt Omroep West.

De Hagenaar stopte even na 04.00 uur zijn auto langs de A13 om hulp te verlenen nadat twee auto’s op elkaar waren gebotst. Hierbij was een man uit Vlaardingen gewond geraakt. Toen de man uit Den Haag uit zijn auto stapte en wilde helpen werd hij geschept door de auto van een 30-jarige man uit Delfgauw. De Hagenaar overleed vervolgens ter plekke.

Getuigen

De politie is nog druk bezig met het onderzoek naar aanleiding van het ongeluk en roept getuigen op om zich te melden. Op camerabeelden is te zien hoe een vrachtwagen langs het ongeluk rijdt en de politie wil graag met de chauffeur in kwestie in contact komen.

Door: Nationale Transportgids

Relevante artikelen

Alles van wegtransport
    • Wegtransport

    Vrachtwagens domineren goederenvervoer, ondanks plannen voor meer gebruik van spoor en binnenvaart

    Vandaag om 16:00
    • Wegtransport

    CJIB krijgt na bijna twee maanden weer berichten van OM

    Vandaag om 12:25

Aankomende evenementen

18 Sep
Raildagen 2025
  • Landelijk
19 Sep
Career Experience voor de luchtvaart- & reisindustrie
  • Zuid-Holland
01 Oct
Scheepsmotoren Event 2025: De toekomst van scheepsaandrijving
  • Zuid-Holland