Extra Eurostartreinen van Amsterdam naar Londen tijdens kerstperiode
12 oktober 2021 om 17:37
< 1 min lezen

Extra Eurostartreinen van Amsterdam naar Londen tijdens kerstperiode

In de kerstperiode zullen er extra Eurostartreinen rijden tussen Londen en het Europese vasteland. Tussen 12 december en 8 januari wordt het aantal dagelijkse hogesnelheidstreinen van Brussel naar Londen en omgekeerd verhoogd van drie tot vijf. Twee daarvan rijden ook van en naar Amsterdam, zegt de spoorwegmaatschappij.

In totaal rijden nu dagelijks negen snelle treinen van en naar Londen: drie via Brussel en zes via Parijs. In de kerstperiode wordt dat aantal tot totaal veertien opgeschroefd: vijf via Brussel en negen via Parijs.

Goed voorbereid op reis

Volgens een woordvoerster zijn tickets tot zeven dagen voor vertrek omwisselbaar. Reizigers moeten een mondkapje dragen. De maatschappij vraagt passagiers nadrukkelijk goed voorbereid op reis te gaan en zich vooraf te informeren over de Britse coronaregels.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van spoortransport
    • Spoortransport

    Tijdelijk station Vught nu officieel open

    Gisteren om 16:03
    • Spoortransport

    Geen treinen tussen Den Bosch en Utrecht om uitloop werkzaamheden

    Gisteren om 09:11

Aankomende evenementen

02 Nov
Maritime Awards Gala
  • Zuid-Holland
03 Nov
ICT&Logistiek
  • Utrecht